Foldery

Foldery, broszury i katalogi reklamowe są świetnym uzupełnieniem kampanii marketingowej, pomagają w sprzedaży oraz ułatwiają Twoim kontrahentom składanie zamówień. Doskonale sprawdzą się niezależnie od Twojej branży a dodatkowo podkreślą prestiż Twojej działalności.

Drukujemy foldery i katalogi w technologii druku offsetowego (duże nakłady od 250 szt do 100000 szt i więcej) oraz metodą wysokiej jakości druku cyfrowego. Dzięki temu możemy zaproponować Ci druk folderu już od 1 sztuki. Oferujemy druk folderów i wielostronicowych katalogów firmowych w różnej oprawie, począwszy od broszurowej (dwie zszywki) poprzez katalogi reklamowe w oprawie miękkiej, klejonej aż po oprawę klejoną twardą. Możliwe jest dodatkowe uszlachetnienie druków: foliowanie folią matową, folią błyszczącą, lakierowanie UV wybranych elementów projektu, np. logo, co podkreśli prestiż Twojej działalności.

Realizujemy zamówienia w nietypowych formatach, maksymalnie do rozmiaru A3/A4. Katalogi reklamowe (w zależności od m.in. podłoża oraz liczby stron) możemy przygotować w wersji klejonej, szytej zeszytowo oraz spiralowanej.

Nasze doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz spore możliwości produkcyjne sprawiają, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń i zawsze dotrzymujemy terminów. Wybierając naszą ofertę zawsze możesz liczyć na doradztwo, profesjonalną pomoc i wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.