Plakaty

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność artystyczną lub sportową bez wykorzystania plakatów. To plakaty zachęcają do wzięcia udziału w koncercie, imprezie muzycznej, festiwalu, meczu czy innym wydarzeniu sportowym. To z plakatów dowiadujemy się, gdzie odbędzie się interesujący spektakl teatralny, albo ciekawa wystawa. Za pomocą plakatów zachęca się także ludzi do przyjścia na obchody jakiegoś święta. Plakaty informują także o ważnych wydarzeniach, zachęcają do głosowania w wyborach na określoną osobę, zachęcają, zniechęcają, informują i przestrzegają.

Plakaty są także doskonałą i przede wszystkim tanią formą skutecznej reklamy dla wielu firm, dlatego nie wolno jej zaniedbywać w codziennej działalności.

Bez względu na to, czy jesteście Państwo organizatorem koncertów, imprez, czy chcecie się Państwo reklamować czy też brać udział w wyborach – nasza drukarnia jest najlepszym miejscem do drukowania plakatów.

Standardowo plakaty drukujemy na papierze kredowym o gramaturze 130g, ale do wyboru naszych Klientów jest jeszcze osiem innych opcji, na których możliwy jest druk. Papier można dodatkowo wzmocnić. Pokrycie folią matową, błyszczącą lub lakierem UV nie tylko zwiększy żywotność plakatu, ale także korzystnie wpłynie na jego prezencję i zwiększy prestiż przekazu reklamowego. Do zamawiającego należy także kwestia wyboru odpowiedniego formatu.

Plakaty wykonujemy w dwóch opcjach:

  • niskie nakłady to druk cyfrowy w formacie max: 450mm x 320mm od 1 sztuki.
  • Duże nakłady to druk offsetowy do max formatu 1000 mm x 700 mm. Druk offsetowy zaczynamy od 500 sztuk.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość druku plakatów.