Kalendarze

Nasza firma oferuje offsetowy i cyfrowy druk kalendarzy z pełną personalizacją. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w biznesie, dzięki walorom praktycznym i dużej powierzchni reklamowej. Kalendarze są nie tylko podstawowym narzędziem do planowania, ale także obowiązkowym elementem wyposażenia każdego stanowiska pracy. Opatrzone odpowiednią grafiką będą przyozdabiać wnętrze, a jednocześnie nienachlanie przypominać o produkcie, marce lub konkretnej usłudze.

Przyjmujemy zamówienia na kalendarze według szablonów, jak również oferujemy pomoc w przygotowaniu projektu. W przypadku wyboru projektu indywidualnego, gwarantujemy ciekawe rozwiązania i oryginalne podejście do tematu. Dzięki wysokiej jakości urządzeniom drukarskim, nasze produkty charakteryzują się intensywnymi i trwałymi kolorami. Standardowe zamówienie przygotowywane jest na papierze o gramaturze od 80 g do 250 g.

Kalendaria do kalendarzy ściennych drukujemy na papierze offsetowym 80 lub 90g/m2.

Każdy kalendarz może zostać wzbogacony o dowolną grafikę, logo i nazwę firmy. Proponujemy także rozmaite formaty – od kompaktowych, aż po trójdzielne i wieloplanszowe. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszej drukarni internetowej i wybierz odpowiedni model – lub kilka – dla swojej działalności.

Rodzaje kalendarzy:

Kalendarz trójdzielny – Najczęściej wybierana forma kalendarzy, umieszczanych zwykle na ścianie przy stanowisku pracy, a także w domach. Kalendarze trójdzielne drukujemy w rozmiarze 310×810 mm, w dwóch wersjach, z główką płaską oraz główką wypukłą. Kalendarze trójdzielne w wersji z płaską główką drukujemy na sztywnym kartonie 255 g, natomiast w wersji z główką wypukłą, plecki drukowane są na kartonie 255 g, a główka na kredzie 250 g z folią mat lub błysk, następnie główka jest oklejana na tekturze litej. Kalendarze drukujemy jednostronnie (4+0) w kolorystyce CMYK.       Istnieje możliwość pokrycia główki kalendarza lakierem UV

Kalendarze jednodzielne – tego rodzaju kalendarz to alternatywa dla klasycznych produktów trójdzielnych. Największy atut takiego organizera to fakt, że będzie można przygotować atrakcyjną promocję dla firmy. Reklamę firmy można rozmieścić na dużych rozmiarów główce, ale również na pleckach kalendarza. Kalendarze jednodzielne wykonujemy w dwóch technikach druku – offsetowej oraz druku cyfrowym w zależności od wybranej specyfikacji technicznej. Główki kalendarzy w wersji wypukłej są w standardzie foliowane jednostronnie folią mat lub błysk. Pojedyncze kalendarium posiada 12 stron klejonych od góry. Plecki kalendarzy są bigowane oraz składane. Kalendarze posiadają plastikowe okienko przesuwne.

Kalendarze spiralowane wieloplanszowe – tego typu kalendarze posiadają osobne karty dla każdego miesiąca, zadrukowane z jednej strony. Wraz z kartą tytułową – w sumie 13 plansz, na których oprócz kalendarium możesz umieścić dowolny projekt graficzny. Kalendarz jest wykonany na wysokiej jakości papierze kredowym błysk, który zapewnia najwyższej jakości odwzorowanie i nasycenie kolorów. Kartki kalendarza są zadrukowane w pełnym kolorze (CMYK) z jednej strony. Każda z nich może prezentować zupełnie inny projekt – osobny dla każdego z miesięcy, np. różnorodne zdjęcia.Poszczególne kartki są łączone za pomocą srebrnej spirali z zawieszką. Kalendarze spiralowane wykonujemy w kilku popularnych rozmiarach A4, A3 oraz 310×650 mm.

Kalendarze biurkowe stojące – występują w formie klejonej lub spiralowanej. Kalendarze biurkowe ze względu na swoje małe gabaryty stanowią doskonały gadżet i upominek dla klienta, tym samym stając się skutecznym narzędziem marketingu. Taki terminarz biurkowy to również reklama firmy przez okrągły rok. Wykonywane są w dwóch technikach druku – offsetowej oraz druku cyfrowym w zależności od wybranej specyfikacji technicznej. Dostępne są różne wielkości które dopasujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Kalendarze na biuro leżące – Kalendarze biurkowe są nazywane planerami lub biuwarami. Jest to doskonała forma na promocję firmy, a przy tym świetnie sprawdzają się jako organizer w firmie. Kalendarz biurkowy leżący łączy praktyczność z funkcjonalnością i estetyką. Ułatwia planowanie obowiązków każdego tygodnia oraz umożliwia swobodne zapisywanie bieżących notatek. Ten typ kalendarza przeznaczony jest dla osób pracujących w biurach, których indywidualnie zaprojektowany kalendarz nie tylko będzie atrakcyjnym dodatkiem biurka, ale także ochroną drewna przed uszkodzeniami. Oferujemy biuwary o różnych formatach – A2, A3, B2, B3. Podobnie grubość kalendarza: w ofercie drukarni jest kilka wersji różniących się liczbą stron, od 26 do 100 stron. Do wyboru jest także kolor czy sposób klejenia.

Kalendarze plakatowe – nazywane również ściennymi lub listwowymi. Kalendarz plakatowy to efektowna forma całorocznej reklamy. Ciekawa grafika w połączeniu z dużym formatem, sprawiają, że świetnie wyglądają i przykuwają uwagę klientów. Będzie pełnił funkcje dekoracyjne i urozmaici ściany w biurze czy zakładzie. Pełni także funkcje praktyczne: jednym rzutem oka pozwala objąć kalendarium całoroczne. Można na nim zaznaczyć daty ważne z punktu widzenia firmy, można też jednym rzutem oka ocenić okresy poświęcane na różnorodne projekty firmowe. Dostępne wymiary: A2: 420 x 594 mm; B2: 480 x 680 mm; A1: 594 x 841 mm; B1: 680 x 980 mm. Tego typu kalendarze drukujemy na papierze wysokiej jakości (np. kreda błysk 170g/m2) oraz w pełnej palecie kolorów.

Kalendarze książkowe – Kalendarze książkowe to bardzo przydatne narzędzie, które ułatwia szczegółową organizację czasu. Są więc chętnie wykorzystywane w biznesie. W naszej ofercie znajdą Państwo kalendarze książkowe stworzone z dobrej jakości papieru. Dzięki temu są solidne i trwałe a także bardzo estetyczne. Dobre rozplanowanie układu w naszych kalendarzach umożliwia komfortowe z nich korzystanie. Oferujemy kalendarze w wielu różnych rozmiarach, kolorach oraz wersjach. Dzięki temu każdy z naszych klientów może wybrać te, które idealnie pasują do jego potrzeb Firmowe kalendarze książkowe wykonujemy w wersji dziennej i tygodniowej, co pozwala klientowi na dobranie najbardziej funkcjonalnej dla nich rozkładówki. Staramy się by jej grafika była przyjemna dla oka i nowoczesna. Organizery książkowe pozwalają na ich pełną personalizację, wybór okładki, wnętrza czy wklejek reklamowych. Mamy możliwość wybrania grafiki, która w pełni oddaje charakter klienta firmy oraz pasuje do ich profilu wizualnego w sieci.