Teczki

Teczka to jeden z najbardziej podstawowych, najczęściej wykorzystywanych artykułów biurowych. Ma szerokie zastosowanie: pozwala uporządkować i przechowywać liczne dokumenty firmowe, zabezpiecza dokumentację zabieraną na prezentację czy konferencję, jest potrzebna w razie wymiany umów czy propozycji kontraktu z potencjalnymi kontrahentami lub klientami. Wręczanie dokumentów bez takiej oprawy uchodzi wręcz za nieprofesjonalne.

Pracując na pozytywny wizerunek firmy, nie należy zapominać o detalach – a takim są właśnie personalizowane teczki firmowe. Oprawy z nazwą i logo firmy wyglądają znacznie bardziej profesjonalnie, zwiększają zaufanie do firmy, a dodatkowo pełnią rolę promocyjną. To gadżet, w który warto zainwestować – przyda się w biurze, podczas konferencji, spotkań z klientem czy w czasie firmowych targów.

Oferujemy profesjonalny druk teczek na pięknym kredowym papierze lub na kartonach o wysokiej gramaturze. Wydrukowane w ten sposób teczki ofertowe i reklamowe, opatrzone logo Państwa firmy, albo najważniejszymi informacjami na temat Państwa działalności, z pewnością zrobią ogromne wrażenie na Państwa obecnych i przyszłych kontrahentach. Nasza drukarnia wykonuje teczki, które posiadają specjalną kieszeń na dokumenty oraz dodatkowe wycięcie na wizytówkę. Wykonujemy dowolne uszlachetnienia – lakier offsetowy, lakier dyspersyjny, lakier UV (w tym wybiórczo), tłoczenia etc. Teczka może być zadrukowana z jednej lub z obu stron w dowolnej kolorystyce. Każda teczka wygląda atrakcyjnie i profesjonalnie.

Teczki drukujemy:

  • od najmniejszych nakładów stosując przy tym technikę druku cyfrowego (z przyklejaną patką),
  • po duże ilości stosując druk offsetowy (wykorzystując wykrojniki istniejące lub przygotowując indywidualny wykrojnik pod potrzeby Klienta),
  • wykonujemy również teczki z gumką lub o kształtach innych niż standardowe.