Instrukcje

DRUK INSTRUKCJI I KART GWARANCYJNYCH

 

Produkcja instrukcji, dokumentacji i kart gwarancyjnych to wizytówka i duma naszego zakładu. W 1991 roku rozpoczęliśmy drukowanie instrukcji obsługi telewizorów marki PHILIPS. Od tamtego czasu nasza firma sukcesywnie zwiększała możliwości produkcyjne oraz pozyskiwała nowych klientów z takich branż jak elektroniczna, meblarska, AGD i spożywcza. Drukujemy instrukcje obsługi dla klientów z całego świata, między innymi dla tak znanych marek jak Philips, Sony, LG, Sharp, Daewoo, Jabil, Lacroix oraz dla wielu fabryk produkujących meble dla sieci IKEA. Jeśli zależy Ci na szybkim, a jednocześnie precyzyjnym druku jednokolorowym, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasza oferta obejmuje druk na maszynach rolowych, wyposażonych w falcowniki. Dysponujemy technologią pozwalającą na uzyskanie doskonałej czerni i przejść tonalnych w skali szarości. Specjalizujemy się w drukowaniu metodą offsetową nakładów idących w setki tysięcy a nawet miliony przy zachowaniu najwyższej jakości zachowując bardzo atrakcyjne ceny na nasze produkty. Każdego dnia wysyłamy tysiące instrukcji do wielu fabryk i odbiorców zarówno w Polsce jak i w Europie. W tym segmencie branży poligraficznej jesteśmy bezkonkurencyjni.

Drukujemy instrukcje obsługi w wielu formatach i opcjach składania oraz łączenia.  Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze opcje:

  • Instrukcje obsługi A4,
  • Instrukcje obsługi A5,
  • Instrukcje obsługi A4 składane do A5, szyte zeszytowo,
  • Instrukcje obsługi składane w DL,
  • Instrukcje obsługi czarno-białe,
  • Instrukcje obsługi kolorowe,
  • Instrukcje składane w harmonijkę,
  • Instrukcje personalizowane (np. z kodem QR).

 

Jesteśmy w stanie wydrukować instrukcję obsługi w dowolnym nakładzie, kolorystyce oraz przy zachowaniu błyskawicznego czasu realizacji. Na życzenie pomożemy przygotować projekt instrukcji. Oferujemy także konfekcjonowanie i magazynowanie zgodne z oczekiwaniami klientów. Dysponujemy własnymi środkami transportu co umożliwia wysłanie produktów natychmiast po zakończeniu produkcji.    

 

Jesteśmy najlepszymi specjalistami w druku instrukcji na rynku polskim i zagranicznym.                                                            

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i podjęcia współpracy.